جستجو
Google


آمار سایت

آبمیوه گیری دستی پرو وی جویسر pro v juicer

آبمیوه گیری دستی پرو وی جویسر pro v juicer
آبمیوه گیری دستی پرو وی جویسر pro v juicer آبمیوه گیری دستی پرو وی جویسر pro v juicer آبمیوه گیری دستی پرو وی جویسر pro v juicer آبمیوه گیری دستی پرو وی جویسر pro v juicer
تولید کننده: محصولات تی وی As seen on TV محصولات تی وی As seen on TV
کد کالا: PRO V JUICER
وضعیت موجودی: در انبار
قیمت: 57,000 تومان
آبمیوه گیری پرووی جویسر PRO V JUICER
 

آبمیوه گیری پرووی یکی از لوازم ضروری برای آشپزخانه هر بانوی ایرانی می باشد. این وسیله بدون نیاز به برق با فشار کم آب میوه هایی نظیر پرتقال, کیوی, خربزه و میوه های دیگر ... را نیز می گیرد که این نشانه قدرت و کاربرد بسیار زیاد این محصول می باشد.

پرو وی جویسر Pro V Juicer تلفیقی زیبا از آب میوه گیری دستی و سفره آرایی می باشد. پرو وی جویسر همراه با ست تزئین میوه برای طراحی مدرن و مناسب برای آب گیری میوه ها و سبزیجات از جنس استیل اصل می باشد.

با آبمیوه گیری پرو وی جویسر, بدون نیاز به برق و فشار زیاد دست, آب تمامی میوه های مورده علاقه خود را بگیرید و با استفاده از آن سفره ای زیبا و حرفه ای را برای خود و خانواده تهیه نمایید و حتی لیوان های خود را تزیین کنید. همانگونه که در تصویر مشاهده می کنید فقط کافیست با فشار اندکی روی دستگاه آب تمامی میوه ها را بگیرید.
 


آبمیوه گیری دستی پرو وی جویسر علاوه بر آبمیوه گیری, مخلوط کن نسل پنجم آبمیوه گیری با فولاد ضد زنگ است که کارایی آن بسیار ساده می باشد. این محصول دارای یک لیوان بزرگ در مجموعه ای است که شما می توانید به اندازه دلخواه آب میوه سالم و طبیعی بنوشید, همچنین با دارا بودن سری محافظ دست دیگر نگران آسیب دیدن دست خود نخواهید بود.
به دلیل کیفیت بالای آبمیوه گیری پرو وی جویسر و به نشان احترام به انتخاب شما و تداوم استفاده آن در سال های پی در پی تشکر کرده و این محصول بی نظیر را به شما معرفی می کنیم.

 


ویژگی های آب میوه گیری پرو وی جویسر pro v juicer
  • کاربرد بسیار آسان و راحت به منظور داشتن آب میوه ای سالم و طبیعی
  • استفاده از فولاد ضد زنگ برای درست کردن دستگاه
  • دارای فرم ارگونومی به همراه ست تزئین میوه
  • مجهز به دسته ضد لغزش و کاملا پرقدرت و محکم
  • گرفتن تمام آبمیوه های مورد نظر در مدت زمان کوتاه
  • قابلیت شستشو در ماشین ظرفشوئی
  • مناسب برای آب گرفتن مواد غذایی مانند میوه ها و سبزیجات
  • کارایی استفاده با دست و بدون نیاز به برق
 
دارای 4 هدیه جانبی