جستجو
Google


آمار سایت

تی سطلی تمام استیل آسانسوری مجیک هوم MAGIC HOME

تی سطلی تمام استیل آسانسوری مجیک هوم MAGIC HOME
تولید کننده: اسپین ماپ spin mop
کد کالا: MAGIC HOME
وضعیت موجودی: در انبار
قیمت: 255,000 تومان
تی سطلی و زمین شوی تمام استیل آسانسوری مجیک هوم MAGIC HOME
 

تی چرخشی تمام استیل آسانسوری, مجیک هوم MAGIC HOME, برای جا به جایی و حمل آسان تر, طراحی و تولید شده است. کفشوی آسانسوری مجیک هوم, که در سال 2016 تولید, و در بازار جهانی فروش خوبی داشته است. تی سطلی آسانسوری مجیک هوم تمام استیل و مقاوم تر از تی سطلی های دیگر میباشد.
تی سطلی و کفشوی خانگی, تمام استیل آسانسوری مجیک هوم, فوق العاده زیبا و مدرن, و با کارایی عالی و کارآمد, همه نیاز های شما را رفع میکند.
 

طراحی نو و مبتکرانه, با یک سیستم چرخشی خشک کن آسانسوری توکار, که به کار تمیز کردن زمین شوی قدرت می بخشد. و کاملا تمامی آب اضافه تی را می گیرد. دیگر دستهایتان هنگام چلوندن تی یا شستن آن کثیف نمی شوند.
 
 
کفشوی و زمین شوی تمام استیل آسانسوری مجیک هوم MAGIC HOME
 

ابتدا در سبد تی تا عمق 15 سانتی متر آب قرار گیرد, دسته تلسکوپی 3 تکه به هم و پد را به قسمت گرد دسته وصل گردد, دسته چرخشی در سبد گذاشته و قفل دسته تلسکوپی را چرخانده تا دسته ثابت شود. حالا دسته را فشار میدهیم و دسته به سبد قفل میشود, قفل چرخشی دسته را باز میکنیم تا دسته چرخشی شود, حالا دسته را به سمت بالا و پایین فشار میدهیم تا پد نخی در آب شسته شود, بعد دسته را به سمت بالا بکشید تا سبد به سمت بالای سبد منتقل شود و حالا سبد ثابت شده و میتوانیم پد را با چرخش دسته خشک کنیم, آنقدر دسته را فشار داده تا پد شما به اندازه ای که نیاز دارید خشک شود و بعد میتوانید از تمیزی آن لذت ببرید.
 

ویژگیهای کفشوی تمام استیل آسانسوری مجیک هوم MAGIC HOME
  • دسته 3 تکه تمام استیل فول
  • بدنه تمام استیل استوانه ای شکل
  • دارای دسته تلسکوپی (چرخشی)
  • 2 عدد پد نخی مایکروفایبر (نانو)
  • سبد تمام استیل حرفه ای ضد زنگ
  • دارای یک سبد شستشو و خشک کن آسانسوری
 
 
تی سطلی تمام استیل آسانسوری مجیک هوم را فقط از فروشگاه تی وی نت کالا تهیه نمایید