جستجو
Google


آمار سایت

جوراب دست آمیزینگ آرمز Amazing Arms

جوراب دست آمیزینگ آرمز Amazing Arms
تولید کننده: محصولات تی وی As seen on TV محصولات تی وی As seen on TV
کد کالا: Amazing Arms
وضعیت موجودی: در انبار
قیمت: 26,000 تومان
جوراب, گن و ساق دست نامرئی آمیزینگ آرمز Amazing Arms
 

جوراب دست آمیزینگ آرمز Amazing Arms, محصول فوق العاده ایست که مثل لباس زیر به راحتی پوشیده می شود, و دست ها را پوشش می دهد. در هر پک این محصول دو عدد جوراب دست, در رنگ های سفید و مشکی موجود می باشد, که به اکثر لباسها قابل استفاده می باشد. استفاده این محصول بیشتر برای سنین بالا می باشد که دستها دچار افتادگی, چروک و سلولیت زیاد هستند و برای آستین دار کردن لباس های بی آستین (از نظر حفظ پوشیدگی) هم کاربرد خیلی خوبی دارد.
 

شما به وسیله این آستین ها به راحتی میتوانید هر لباس مجلسی را در مهمانی ها بپوشید و نگران دیده شدن افتادگی بازو و یا چروک پوست دستانتان نخواهید بود.
جوراب دست آمیزینگ آرمز علاوه بر پوشاندن چروک, زخم, و لکه های موجود بر روی پوست دستان شما باعث جمع شدن چربیهای دست و کشیده شدن پوست دست شما خواهد بود و ظاهری زیبا و جذاب از دستان شما ایجاد میکند.
 

خیلی از خانمهایی که بعد از یک رژیم طولانی مدت لاغر میشوند دچار افتادگی پوست در قسمت بازوهای خود می شوند که این مورد باعث کم شدن اعتماد به نفس و ناراحتی آنها می شود شما میتوانید تا وقتی که حالت دستان خود به حالت نرمال تغییر شکل دهد از این آستین های نامرئی استفاده کنید و نگران حضور در جشن ها و مهمانی ها نباشید.
با گن دست آمیزینگ آرمز Amazing Arms, بازوها و دستان شما شکل زیبایی میگیرد, پوست دستان شما هر مشکلی داشته باشد, این جوراب جادویی آن را پنهان میکند, و به دستان شما شکل زیبایی میدهد.
اين آستين ها طوری طراحی شده که به دستان شما با هرگونه چروک, افتادگي, واريس, کبودی, سوختگی, جوش, ماه گرفتگی و ... نمايی بسيار زيبا ميدهد.
 

ویژگی های گن دست آمازینگ آرمز Amazing Arms
  • استفاده راحت و آسان
  • همخوانی با لباس های مختلف
  • پوشاندن سوختگی, ترک و سلولیت
  • دارای دو عدد جوراب دست (سفید و مشکی)
  • ساخته شده از فایبر مخصوص با امکان کشیده شدن از چهار طرف
 

سایزهای موجود ساق دست آمازینگ آرمز Amazing Arms
  • M مدیوم: 38-34
  • L لارج: 42-38
  • XL ایکس لارج: 46-42
 
گن وآستین نامرئی آمازینگ آرمز Amazing Arms را فقط از فروشگاه تی وی نت کالا تهیه نمایید