جستجو
Google


آمار سایت

شکم بند لاغری میس بلت پلاس miss belt plus

شکم بند لاغری میس بلت پلاس miss belt plus
کد کالا: miss belt plus
وضعیت موجودی: در انبار
قیمت: 38,000 تومان
فروشگاه و نمایندگی رسمی شکم بند و کمربند لاغری ساعت شنی میس بلت پلاس miss belt plus
 

این شکم بند با استفاده از تکنولوژی دبل کمپرس یا همان فشار دوگانه هم کار یک گن لاغری را انجام میدهد و هم ناحیه پوشیده شده را بیشتر فشرده کرده طوری که کمر شما باریک و کاملا خوش فرم به نظر برسد و همچنین ناحیه کمر را به خاطر خاصیت گرمایشی که دارد به چربی سوزی وا داشته و در آن ناحیه تعریق بدن صورت میگیرد.
 

با توجه به سابقه چند ساله فروش اینترنتی گروه گیرنده و ... یکی از بهترین محصولاتی است که تاکنون از شبکه تی وی تبلیغ شده و به فروش میرسد.

همچنین وبسایت تی وی نت کالا برای اولین بار میس بلت پلاس را تبلیغ و در سایت برای فروش قرار داده که هموطنان عزیز از همین سایت میتوانند تهیه نمایند.
 

تفاوت میس بلت پلاس با میس بلت معمولی این است که MISS BELT PLUS از جنس نئوتکس بوده و برای دو منظور چربی سوزی و کوچک کردن بدن در قسمت پهلو و شکم به صورت ساعت شنی در لحظه میشود.
 

شکم بند لاغری میس بلت miss belt, یک محصول فوق العاده حرفه ای با طراحی بسیار عالی می باشد, که به راحتی شکم و پهلوهای شما را جمع می کند. این محصول به شما کمک می کند استیل خوبی را پیدا کنید، تنها کافیست شکم بند را ببندید و لاغر شوید و اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنید. شما از گن لاغری میس بلت می توانید روی لباس و زیر لباس استفاده کنید بدون اینکه شما را ناراحت کند و یا اینکه تحت فشار قرار بگیرید.