جستجو
Google


آمار سایت

کفش لاغری پرفکت استپس مشکی 2013 perfect steps

کفش لاغری پرفکت استپس مشکی 2013 perfect steps
کفش لاغری پرفکت استپس مشکی 2013 perfect steps کفش لاغری پرفکت استپس مشکی 2013 perfect steps کفش لاغری پرفکت استپس مشکی 2013 perfect steps کفش لاغری پرفکت استپس مشکی 2013 perfect steps کفش لاغری پرفکت استپس مشکی 2013 perfect steps
تولید کننده: پرفکت استپس Perfect Steps
کد کالا: Perfect Steps 2013
وضعیت موجودی: در انبار
قیمت: 157,000 تومان
با کفش پرفکت استپس 2013 شما مقدار زیادی کالری مصرف می کنید.کفش پرفکت باعث تمرین دادن  ماهیچه هایتان می شود.

تاجایی که میتوانید از کفش پرفکت استپس 2013 هر روز و هر هفته استفاده نمایید.

تکنولوژی کفش پرفکت 2013 بسیار راحت است و بدن شما را بدون نیاز رفتن به باشگاه شکل مناسب می دهد.

طراحی منحصر به فرد کفش 2013 از بالاترین سطح تکنولوژی برخوردار است به طوری که باعث فعال شدن ماهیچه هایی می شود که در استفاده از کفش های معمولی به کار وادار نمیشدند. کفی آن با محاسبات و روش های علمی انحنا داده شده به طوری که باعث این خواهد شد که بدنتان کالری بیشتری را در طول راه رفتن با این کفش خاص بسوزانید.

پرفکت استپس هیچ شباهتی با کفش های معمولی ندارد. نحوه طراحی مدرن آن این امکان را به شما می دهد که به شیوه  جدیدی راه بروید.
پیشنهاد می شود روزانه مدت 20 تا 40 دقیقه با کفش پرفکت استپس 2013 راه بروید.


ده دقیقه به ده دقیقه زمان استفاده از این کفشها را اضافه کنید. تا زمانیکه بدن شما به این شیوه راه رفتن جدید عادت کند. در ابتدای کار ممکن است احساس ناراحتی یا درد در ناحیه پاها یا باسن نمایید, ولی با عادت کردن بدن شما به کفش ورزشی 2013, نتایج بسیار حیرت انگیز خواهد بود. این تأثیر شگفت انگیز حاصل طراحی بسیار علمی کفش پرفکت استپس 2013 میباشد.

از کفش پرفکت در هر لحظه و هر مکانی میتوان استفاده کرد. برای منزل, سوپر مارکت, بیرون رفتن با بچه ها, در پارک, در محل کار, هنگام خرید از مراکز خرید و یا هر فعالیت دیگری میتوانید از کفش استپس 2013 استفاده کنید.


رمز موفقیت: رمز موفقیت کفش پرفکت استپس 2013 در طراحی منحصر به فرد لایه لایه آن است . لایه هایی که تأثیر و فشار راه پیمایی مسافت های طولانی تر را نسبت به کفش های معمولی کاهش میدهند. کفش پرفکت استپس 2013 دارای یک کفی خاص میباشد که در جاهای حساس جهت تحریک تمامی ماهیچه های پشت, شکم, ران, و باسن لایه گذاری شده.

کفش پرفکت استپس 2013 کاملاً علمی طراحی شده تا بتوانید تمامی قسمت های بدنتان را شکل دهید و ماهیچه ها را محکم کنید, چند اینچ از قطر شکم کم کنید و کالری بسوزانید. قامتتان را تصحیح کنید و گردش خون را بهبود ببخشد. استفاده از کفش پرفکت استپس 2013 راحت ترین و سریع ترین روش برای داشتن اندامی زیبا, شکمی صاف و تخت و ماهیچه های ورزیده و سفت ران, داشتن پاهایی شکیل و در نهایت باعث جلوگیری از عارضه سیاه رگ های گشاد شده و انباشت چربی های زیر پوستی می شود.

از مزایای دیگر کفش پرفکت استپس 2013 جلوگیری از فشار آمدن به مفاصل مچ پا, زانو و کمر میباشد که طراحی علمی و خاص این کفش فشار ناشی از راه رفتن را از مفاصل به عضلات منتقل میکند. و تمام این مزایا منحصراً با راه رفتن با کفش پرفکت استپس 2013 به دست می آید.
 

تمرین گم کردن کششی و برگشتن به حالت عادی قسمت بسیار مهمی از تمرینهای شما هستند. حتماً به مدت دو دقیقه قبل و بعد از تمرین آنها را انجام دهید.
کفش پرفکت استپس  فشار وارد شده از راه رفتن را می کاهد و از این طریق باعث محافظت از رباط های زانو و کمر میشود و این امر از طریق فعال ساختن تمامی ماهیچه های پاها حاصل میشود و از کوفتگی کلی بدن جلوگیری می شود و انحنای خاص کف کفش که به مرور باعث صاف شدن ستون فقرات و اصلاح شیوه راه رفتن شما میشود و قد شما بلند تر میشود.
اگر برای رفتن به باشگاه وقت ندارید و قصد کاهش وزن دارید و میخواهید شکمتان را کوچک کنید و در نهایت ماهیچه هایی محکم و سفت داشته باشید از کفش پرفکت استپس طبی استفاده کنید و نتایج سریع را با چشم خودتان مشاهده کنید.
بدن رویاهایتان را خواهید داشت.

*امكانات و قابليتهای :
کفشهای پرفکت استپس 2013 

 
*کاهش چند اینچ از قطر شکم, کاهش وزن,
*سوزاندن چربی های اضافه,شکل دادن به بدن بدون نیاز به باشگاه رفتن.
*بهبود گردش خون که باعث کاهش و برطرف شدن دردهای مربوط به زانوها و کمر میشود.
*صاف شدن کمر که برای داشتن قامتی زیبا مورد نیاز است.
*جلوگیری از فشار به مفاصل و در مجموع باعث سلامتی کلی بدن شما می شود.